Events Logging (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Custom
da: Tilpasset

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: Operation
da: Handling

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: date
da: dato

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: Asc
da: Stigende
