Events Logging (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Custom
nl: Aangepast

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Operation
nl: Bewerking

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: date
nl: datum

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Asc
nl: Oplopend

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
