Events Logging (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Database
sk: Databáza

en: Custom
sk: Vlastná

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Operation
sk: Operácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: date
sk: dátum

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
