Events Logging (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: date
th: วันที่

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
