Events Logging (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Custom
ar: مخصص

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Operation
ar: عملية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Info
ar: معلومات

en: Changed
ar: تم التغير

en: date
ar: تاريخ

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
