Events Logging (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Database
fi: Tietokanta

en: Custom
fi: Oma

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Info
fi: Tieto

en: Changed
fi: Muuttunut

en: date
fi: päiväys

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Master
fi: Isäntä
