Events Logging (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: date
gu: તારીખ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
