Events Logging (8.x-1.3) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: date
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: About
km: អំពី
