Events Logging (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Custom
lt: Savitas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Info
lt: Informacija

en: Changed
lt: Pakeista

en: date
lt: data

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
