Events Logging (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Custom
oc: Personalizat

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Operation
oc: Operacion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: date
oc: data

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
