Events Logging (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Database
pl: Baza danych

en: Custom
pl: Własne

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Operation
pl: Czynność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Info
pl: Informacja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: date
pl: data

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
