Events Logging (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Path
ta: பாதை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Operation
ta: செயல்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Info
ta: தகவல்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: date
ta: நாள்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
