Events Logging (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Info
te: సమాచారం

en: date
te: తేదీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
