Events Logging (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: date
el: ημερομηνία

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ
