Events Logging (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: Path
es: Ruta

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Database
es: Base de datos

en: Custom
es: Personalizado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Operation
es: Operación

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Changed
es: Modificado

en: date
es: fecha

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Publishing status
es: Estado de publicación

en: Master
es: Máster
