Events Logging (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Database
et: Andmebaas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Operation
et: Operatsioon

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: date
et: kuupäev

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
