Events Logging (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Database
eu: Datu-base

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Info
eu: Informazioa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: date
eu: data

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Asc
eu: Goraka
