Events Logging (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: date
mn: огноо
