Events Logging (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: date
mr: दिनांक
