Events Logging (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Info
az: Məlumat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
