Events Logging (8.x-1.5) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Authored by
bg: Написано от

en: Operation
bg: Действие

en: date
bg: дата

en: Apply
bg: Търси
