Events Logging (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Custom
he: מותאם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Operation
he: פעולה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Info
he: מידע

en: Changed
he: השתנה

en: date
he: תאריך

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
