Events Logging (8.x-1.5) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Authored by
kk: Автор

en: Operation
kk: Операция

en: date
kk: Күні, айы, жылы
