Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: ID
az: İD

en: General
az: Əsas

en: Both
az: Hər ikisi

en: Rows
az: Sıralar

en: fields
az: sahələr

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Source
az: Mənbə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Space
az: Boşluq

en: Columns
az: Sütunlar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
