Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Label
bs: Oznaka

en: Rows
bs: Redova

en: Clone
bs: Klon

en: fields
bs: polja

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Source
bs: Izvor

en: Default value
bs: Defaultne postavke
