Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Price
cy: Pris

en: General
cy: Cyffredinol

en: Both
cy: Y ddau

en: Clone
cy: Clôn

en: fields
cy: meysydd

en: Ok
cy: Iawn

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
