Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: General
eu: Orokorra

en: Both
eu: Biak

en: Rows
eu: Lerroak

en: Clone
eu: Klonatu

en: fields
eu: eremuak

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Source
eu: Iturburua

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Ok
eu: Ados

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
