Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Currency
hr: Valuta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Label
hr: Oznaka

en: Price
hr: Cijena

en: General
hr: Općenito

en: Both
hr: Oba

en: Rows
hr: Redovi

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Template
hr: Predložak

en: fields
hr: polja

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Source
hr: Izvor

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Space
hr: Razmak

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
