Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Price
is: Verð

en: General
is: Almennt

en: Both
is: Bæði

en: Rows
is: Raðir

en: Clone
is: Klóna

en: Template
is: Sniðmát

en: fields
is: svæði

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Euro
is: Evra

en: About
is: Um
