Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
