Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း
