Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Label
si: ලේබලය
