Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Currency
sk: Mena

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Label
sk: Označenie

en: Price
sk: Cena

en: General
sk: Všeobecné

en: Both
sk: Oba

en: Rows
sk: Riadky

en: Clone
sk: Klonovať

en: Template
sk: Šablóna

en: fields
sk: polia

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Source
sk: Zdroj

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Space
sk: Medzera

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
