Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Price
sr: Цена

en: Rows
sr: Редови

en: Template
sr: Шаблон

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Placeholder
sr: Резервисано место
