Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Label
te: లేబుల్

en: General
te: సాధారణ

en: Rows
te: వరుసలు

en: Source
te: మూలం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి
