Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Source
ug: مەنبە

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە
