Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Price
af: Prys

en: Source
af: Bron
