Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Rows
am: ረድፎች

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Source
am: ምንጭ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
