Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Label
ast: Etiqueta

en: General
ast: Xeneral

en: Rows
ast: Fileres

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
