Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: General
be: Агульны

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Rows
be: Радкі

en: Template
be: Шаблон

en: fields
be: палі

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Source
be: Крыніца

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Space
be: Прабел

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
