Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Label
he: תווית

en: Price
he: מחיר

en: General
he: כללי

en: Both
he: שנייהם

en: Rows
he: שורות

en: Clone
he: שכפול

en: fields
he: שדות

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Source
he: מקור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Ok
he: בסדר

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Space
he: רווח

en: Euro
he: יורו

en: Columns
he: עמודות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Numbered
he: ממוספר
