Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Label
jv: Judul

en: General
jv: Umum

en: Both
jv: Karone

en: Rows
jv: Baris

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Space
jv: Spasi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
