Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Label
kk: Атауы

en: General
kk: Басты
