Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Label
lt: Etiketė

en: Price
lt: Kaina

en: General
lt: Bendras

en: Both
lt: Abu

en: Rows
lt: Eilutės

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Template
lt: Šablonas

en: fields
lt: laukeliai

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Source
lt: Šaltinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Space
lt: Tarpas

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder
