Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Source
mg: Loharano
