Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Label
nn: Etikett

en: Price
nn: Pris

en: Rows
nn: Rader

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
