Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: ID
ps: پېژند

en: General
ps: ټوليز

en: Both
ps: دواړه

en: Rows
ps: کتارونه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Source
ps: سرچينه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Ok
ps: سمه ده

en: Space
ps: تشه

en: Columns
ps: ستنې

en: About
ps: په اړه
