Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Price
vi: Giá

en: General
vi: Tổng quát

en: Both
vi: Cả hai

en: Rows
vi: Số dòng

en: Clone
vi: Nhân bản

en: Template
vi: Mẫu

en: fields
vi: các trường

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: Source
vi: Nguồn

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Space
vi: Khoảng trống

en: Columns
vi: Các cột

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Places
vi: Nơi
