Evergreen (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: ID
ar: المعرف ID

en: minutes
ar: دقائق

en: day
ar: يوم

en: hour
ar: ساعة

en: Entity
ar: الكيان

en: Changed
ar: تم التغير

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
