Evergreen (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: hours
cs: hodiny

en: days
cs: dny

en: second
cs: vteřina

en: seconds
cs: sekund

en: minute
cs: minuta

en: minutes
cs: minuty

en: day
cs: den

en: hour
cs: hodina

en: Changed
cs: Změněno

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entity Type
cs: Typ entity
